سفارش تبلیغ
صبا ویژن
حسام ســرا
 
قالب وبلاگ
لینک دوستان

فرصتی اگر دست داد چرخی در طبیعت شهر ودیارتان بزنید .اگر همت کردید وچند گام دورتر از شهر ودیارتان به درختان وآبهای جاری نگاهی انداختید کمی هم به زباله های تولید شده در طبیعت زیبا نگاه کنید.

 وقتی به عنوان کسی که به این آب وخاک وابسته است بیشتر به طبیعت می اندیشم، از رفتار خودم وکسانی که محیط زیست را به هربهانه ودلیلی کثیف که نه ،نابود می کنندشرمسار می شوم و از خودم و طبیعت گردی هایم بدم می آید. به نظرمی رسد درسالهای اخیر آنچه بیش از همه، آسیب جدی دیده محیط زیست است .حجم زباله های مسافرانی که برای تنفس هوای پاک!! بیرون آمده اند،حجم ظرفهای یکبار مصرف رهاشده درطبیعت  و.. آنقدر زیاد هست که نمی توان نادیده از کنارشان رد شد .

آموزش وپرورش ، صدا وسیما، سینما ورسانه های مختلف درکنار نقش روحانیون مساجد می توانند در آموزش پاکسازی محیط زیست آدمیان که یکی از موجودات زنده اند نقش آفرینی کنند بدان شرط که مانیز بخواهیم درمحیط زیست پاکتری زندگی کنیم.

 


[ سه شنبه 92/1/13 ] [ 12:6 صبح ] [ اکبر حسامی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

اینجا محلی برای ارائه ی آرا و نظرات من است درباره آنچه که می بینم،می خوانم، می شنوم و آنچه در اطرافم اتفاق می افتد.چنانچه کسی یاکسانی عصبانی هستند ونمی توانند مخالف نظر خود رابا دادنِ «صفت» مخاطب قراردهند ویاقلمشان بادُشنام آشناست وبه آسانی به دیگران تهمت می زنند از نظردادن بپرهیزند چراکه درهر صورت نظر ایشان حذف خواهد شد. آوردن لینک وبلاگ ها به معنی تایید همه مطالب آنها ویامدیر وبلاگ نیست،بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم ..نقل واستفاده از مطالب این وبلاگ آزاد است اگر دوست داشتید منبع آن را نیز ذکر کنید.
امکانات وب


بازدید امروز: 34
بازدید دیروز: 122
کل بازدیدها: 1214742