• وبلاگ : حسام ســرا
 • يادداشت : داوطلبان ايراني سفربه مريخ
 • نظرات : 0 خصوصي ، 6 عمومي
 • چراغ جادو

  نام:
  ايميل:
  سايت:
     
  متن پيام :
  حداکثر 2000 حرف
  كد امنيتي:
    
    
   
  اصلا هم جاي هيچ تعجب نيست . ما ايراني هاي فلک زده تنها راه فرارمان از اين بدبختيها اين است که به سيارات و کرات ديگر فرار کنيم . به همين دليل است که بيشترين داوطلب از ميان ايران بوده است .
  + شهاب کوهستاني 
  شايد از گراني خسته شدند ميخواهند بروند جايي که کسي نباشد.


  درود بر جناب حسامي

  شك ندارم كه جوانان ايراني نااميد از يافتن شغلي مناسب در اين كره ي خاكي؛ اميد به كاريابي در ان سرزمين را دارند!

  برقرار باشيد

  + توانگر 


  درود

  شنيدم به تازگي دارند براي سفر به کره مريخ ثبت نام مي کنند، با خاطره اي که از سالهاي قبل داشتم با خود گفتم جوانان را ازسفري ناموفق آگاه کنم تا با دست پر سفر کنند.

  به ياد دارم چندين سال قبل که براي مسافرت به مريخ ثبت نام مي کردند يکي ازدوستان کنجکاو من هم ثبت نام کرده وبه مريخ رفته بود دم درعوارضي مريخ چند سوال از او پرسيده بودند مثلا اينکه اهل کجايي ؟گفته بود،اهل اصفهان، سوال کرده بودند،زاينده رود زيبااز حاشيه شهر شماعبور مي کند؟دوستم با افتخار گفته بود بله، سپس پرسيده بودند از کجا سر چشمه ميگيرد ،گفته بود از فلاورجان ؟سوال کرده بودند منار جنبان در کدام شهر ايران واقع شده است گفته بود نمي دانم ،به علت ندانستن همين يک سوال ايشان رامجبور به بازگشت کرده بودند ،حال از دوستانم خواهش مي کنم فکر سفر به کرات ديگررا از سر به در کنند ويا اگر حقيقتا مشتاق اينگونه مسافرتها هستندخودرا براي جوابدادن به پرسشگران عوارضي آن کره آماده کنند،به اميد خدا به سلامت.

  سلام
  با مطلب «مسأله فراموش شده» به روزم سر بزنيد و نظر بديد خوشحال ميشم.
  + البندي 
  درود
  چون براي برگشت نياز به برنامه ريزي نيست ايراني ها از آن استقبال مي کنند. عادت داريم اول اقدام مي کنيم وقتي افتاديم تو هچل، دوباره اقدامي ديگر!!
  برقرار باشيد